نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
2265
-
الف
+

فلم نما/سربازی که تشنه لب در انتظار دیدن دخترش جان می دهد

سریال «در چشم باد» این روزها از کانال تلویزیونی آی فیلم 2 نشر می شود.

سریال «در چشم باد» به کارگردانی «مسعود جعفری جوزجانی» محصول سال 1387 هجری خورشیدی این روزها از کانال تلویزیونی آی فیلم 2 نشر می شود.

به گزارش آی فیلم2، این سریال قصه زندگی یک فامیل ایرانی است که رویدادها و لحظات تلخ و شیرین زندگی‌شان ازحدود یک قرن پیش در دوره قیام یکی از مجاهدان ایرانی به نام میرزا کوچک جنگلی علیه اشغالگران انگلیسی در جنگلهای شمال ایران تا آزادسازی شهر خرمشهر درجنگ بین ایران وعراق را به تصویر می کشد.

«پارسا پیروزفر»، «نیوشا ضیغمی» ،«کامبیز دیرباز»، «سعید نیکپور»،«لاله اسکندری»،«اکبر عبدی»،«جهانگیر الماسی»، «محمدرضا هدایتی»، «سحر جعفری جوزانی»،«رضا شفیعی جم»،«گلاره عباسی»،«فریبا متخصص»،«ماه چهره خلیلی»، «مهدی کاسه‌ساز»،«هومن سیدی»، «سام درخشانی»، «سعید راد»، «مصطفی زمانی» و «سیما تیرانداز» از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال نقش آفرینی کرده اند.

سریال «در چشم باد» هر روز ساعت ( 6 عصر به وقت تهران- 7 شب به وقت کابل- 7:30 شب به وقت دوشنبه) از کانال تلویزیونی آی فیلم2 نشر می شود.

در این ویدیو تماشا می کنید که سربازان زخمی تشنه هستند و آب طلب می کنند اما پرستار به خاطر این که آب برایشان مضر است نمی تواند کمکی کند.

م ح

نظر شما
ارسال نظر