نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
1762
-
الف
+

در فصل دوم سریال «نوار زد» کدام بازیگران حضور دارند

30 فیصد از فصل دوم سریال «نوار زرد» با تیم جدید بازیگران به کارگردانی «سروش محمدزاده» ساخته شده است.

به گزارش آی فیلم 2، فصل دوم سریال «نوار زرد» با تیمی جدید و کارگردانی «سروش محمدزاده» در سکوت خبری کار خود را آغاز کرده و تاکنون از مرز ۳۰ فی صد فلمبرداری عبور کرده‌ است.

تصویربرداری سریال «نوار زرد2» به تهیه‌کنندگی «محمدرضا شفیعی» به مدت 3 ماه است که در استان‌های تهران، گیلان و البرز آغاز شده است.

فصل اول سریال «نوارزرد» با اقبال مخاطبان و منتقدان مواجه شد و به همین علت تصمیم به ساخت فصل دوم آن گرفته شد.

فصل دوم این مجموعه تلویزیونی مانند فصل اول به غیر از داستان دنباله‌دار در هر قسمت نیز قصه‌ای پولیسی و جنایی را راویت می‌کند. تیم بازیگران این پروژه به صورت کامل تغییر کرده و قرار نیست هیچ‌کدام از بازیگران فصل اول در فصل دوم حضور داشته باشند.

بازیگر نقش اصلی این سریال در فصل دوم را «بانیپال شومون» بازی می‌کند و دیگر بازیگرانی که تاکنون حضور آنها قطعی شده عبارتند از: محمود پاک‌نیت، پورانداخت مهیمن، حسین پاکدل، حسام محمودی، امیرحسین صدیق، ایوب آقاخانی، ستاره قطبی، آذین احرامی و ... 

نوار زرد

 «نوار زرد» سریالی در ژانر پولیسی بود که در سال 1396 از رسانه ملی ایران نشر شد و بازیگران مختلفی در اپیزودهای متفاوت به یک دوسیه جنایی می پرداختند.

گفتنی است فصل اول  سریال «نوار زرد» با هنرنمایی امیر آقایی، بهاره کیان افشار، سیروس گرجستانی، قاسم زارع، کمند امیرسلیمانی، محسن بهرامی، امید روحانی، نادر مشایخی، شهین تسلیمی، سیروس میمنت، مریم شیرازی و سمیرا حسین از شبکه آی فیلم 2 نشر شده است.

بیشتر بخوانید:

تماشای آنلاین فصل اول «نوارد زرد»

فصل دوم سریال پولیسی جنایی «نوار زرد» ساخته می شود

م ا 

نظر شما
ارسال نظر