نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
790
-
الف
+

سرانجام ساخت فصل دوم «بانوی عمارت» چه شد؟

کارگردان سریال «بانوی عمارت» در یک نشست خبری از روند ساخت فصل دوم این سریال سخن گفت.

به گزارش آی فیلم 2، سریال «بانوی عمارت» که به تازگی از شبکه آی فیلم2 بازنشر شده با استقبال بسیار از سوی مخاطبان روبرو گردیده است.

«بانوی عمارت» به تهیه‌کنندگی «مجید مولایی»، کارگردانی «عزیزالله حمیدنژاد» و نویسندگی «احسان جوانمرد»، تولید سال 1397 خورشیدی است.

بسیاری گمانه‌زنی کردند که فصل دوم این سریال تلویزیونی با حضور بازیگران بیشتر به زودی ساخته شود.

«عزیزالله حمیدنژاد» در پیوند با ساخت فصل دوم این سریال به خبرنگار تسنیم گفت: وسواس خاصی در سریال سازی دارم و اگر کار بعدی ضعیف و یا ناموفق باشد از عمارت 2 خبری نیست. ساخت عمارت 2 منوط به بودجه و کیفیت کار و داشتن پیام و محتواست.

«مجید مولایی» تهیه‌کننده‌ سریال بانوی عمارت نیز در مورد فصل دوم عنوان کرد: فعلاً خبری از فصل دوم «بانوی عمارت» نیست، البته همیشه صحبت‌هایی بوده و هست؛ در برهه‌ای هم مراحلی پیش رفتیم و بایستی ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

وی ادامه داد: خبرِ شروع پیش‌تولید و حتی تولید در چند ماهه آینده را تکذیب می‌کنم در حد شایعه می‌دانم. من هم یکسری شایعه شنیده‌ام و نمی‌دانم منبع خبر کیست و کجاست. هم اکنون گرفتار سریال افرا هستم و واقعا اتفاقی نیفتاده و امیدوارم بتوانیم با ساخت کارهای موفق میهمان خانه‌های مردم بشویم.

«مجید مولایی» در پیوند با شرایط تولید فصل دوم بانوی عمارت اظهار داشت: اول باید عزیزالله حمیدنژاد به عنوان کارگردان و همچنین احسان جوانمرد نویسنده فصل نخست این سریال تلویزیونی شرایطشان برای حضور در فصل دوم فراهم شود و بعد مابقی پازلِ ساخت این سریال در کنار هم قرار خواهند گرفت.

سریال بانوی عمارت یک ملودرام عاشقانه است که داستانی را در مقطعی از زمان حکمرانی قاجار در ایران روایت می کند و به شرایط اجتماعی و سیاسی آن زمان می‌پردازد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: در دوره زمامداری ناصر الدین شاه، «ارسلان میرزا» شاهزاده قجری عاشق دختری به نام «فخرالزمان» می‌شود، اما برخی افراد به شمول خواهر ارسلان میرزا مخالف ازدواج آن دو هستند...

مریم مومن، حسام منظور، پانته‌آ پناهی‌ها، علیرضا شجاع‌نوری، اندیشه فولادوند، غزل شاکری، رامتین خداپناهی، سیروس میمنت، شبنم فرشادجو، مینا وحید، نیکی نصیریان، مهتاج نجومی، صالح میرزا آقایی، احسان امانی، محمد فیلی، فریدون سوزانی، حسن سرچاهی، احمد یاوری، پاوان افسر، مهری آل‌آقا، صادق ملک، مجید سعیدی و سعید بحرالعلومی بازیگران این سریال هستند.

تماشای آنلاین سریال «بانوی عمارت»

ع ا/ح ح

نظر شما
ارسال نظر