نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
806
-
الف
+

اتفاقی غیرمنتظره در «پایتخت۶»؛ «بهبود» زنده میشود!

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت سوم سریال «پایتخت6» را نظاره گر هستید.

امشب در قسمت سوم سریال «پایتخت 6» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، مشاهده می کنید؛ «نقی» سرانجام به سفر حج می رود و در این بین «هما» از کار خود اخراج شده و در تلاش است که همسرش متوجه این موضوع نگردد، از سوی دیگر پس از بازگشت نقی از سفر، «تقی» موضوع مهمی را به با وی در میان می گذارد و نقی با خبر می شود که «بهبود» زنده است و...

سریال «پایتخت6» به کارگردانی «سیروس مقدم» تولید سال 1399 خورشیدی است.

در خلاصه داستان فصل ششم این سریال کمیدی آمده است: ارسطو که به دلیل اختلاس در محبس بوده، آزاد شده است. فهیمه و رحمت هنوز ازدواج نکرده اند و پسر فهیمه، بهتاش فریبا برای ازدواج مادرش با رحمت شرط و شروط مختلفی می گذارد. بهتاش فریبا سنگربان چهارم تیم فوتبال نساجی مازندران شده و با پولی که مادرش از کسب و کار شکست خورده در ساختمان پلاسکو بازپس گرفته یک موتر خریده است.

«محسن تنابنده»، «ریما رامین‌فر»، «علیرضا خمسه»، «احمد مهران‌فر»، «نسرین نصرتی»، «مهران احمدی»، «سارا و نیکا فرقانی اصل»، «هومن حاجی‌عبداللهی» و «بهرام افشاری» در این فصل از پایتخت ایفای نقش کرده‌اند.

فصل ششم سریال «پایتخت» جز پنجشنبه ها هر شب ساعت 19:00 به وقت تهران، 20:00 به وقت کابل و 20:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال «پایتخت6»

ع ا

نظر شما
ارسال نظر