پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2162
-
الف
+

آغاز به کار جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای «مبین»

ثبت‌نام و ارسال آثار به جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای "مبین" آغاز شد.

مدیر مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی (مبین) جهاد دانشگاهی از آغاز ثبت‌نام و ارسال آثار به جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای «مبین» خبر داد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری ایسنا، جواد نصیری، مدیر مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی (مبین) جهاد دانشگاهی، اظهار کرد: پیرو برگزاری نشست خبری جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین و گاهشمار اعلام شده برای برگزاری این جشنواره، از یازدهم خردادماه، درگاه اینترنتی ثبت‌نام و ارسال آثار به نشانی اینترنتی http://mobinmedia.com باز و آماده دریافت آثار تولید شده توسط علاقه‌مندان است.

نصیری ادامه داد: تمامی شرکت کنندگان در جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین باید ضمن مطالعه فراخوان جشنواره و آشنایی با آئین‌نامه و مقررات شرکت در بخش‌های مختلف، از طریق لینک سایت اعلام شده ابتدا اقدام به ثبت‌نام کرده و تمامی بخش‌های مربوط به جدول ثبت‌نام را به دقت تکمیل و در پایان نیز فایل فیلم تولید شده را با کیفیت و حجم اعلام شده در سایت آپلود کنند.

بنا بر اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، مدیر مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی (مبین) جهاد دانشگاهی بیان کرد: تمامی آثار ارسال شده در این جشنواره بر روی صفحه اینستاگرام مبین مدیا «https://www.instagram.com/mobin.media یا mobin.media@» و نیز کانال آپارات این جشنواره به نشانی https://www.aparat.com/mobinmedia قابل مشاهده خواهد بود.

 س ح/ س م

نظر شما
ارسال نظر