نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
957
-
الف
+

در «پایتخت 6» می بینید؛ دیدار «هما» با دختر محمود نقاش و قرارداد میلیاردی «بهتاش»

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت ششم سریال «پایتخت6» را نظاره گر هستید.

امشب در قسمت ششم سریال «پایتخت 6» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، مشاهده می کنید؛ به خاطر ناسازگاری های «بهتاش» بیماری «بهبود» رو به وخامت می رود و با گزارش همسایه ها به خاطر شرایط بیماری اش از سوی وزارت صحت مدتی را به قرنطینه می رود تا از او تست بیماری های واگیر گرفته شود، نقی به خاطر حمل ناخواسته مواد مخدر در موترش بیکار می شود و تا زمانی که ارسطو خودش را به عنوان  عامل جابجایی مواد مخدر معرفی نکند؛ نقی متهم است از این رو هما ناچار می شود برای پیدا کردن ارسطو به سراغ «طاهره» دختر محمود نقاش برود؛ از سوی دیگر «بهتاش» به همراه «ارسطو» به تهران می رود تا قرارداد جدیدی امضا کند و  ...

سریال «پایتخت6» به کارگردانی «سیروس مقدم» تولید سال 1399 خورشیدی است.

در خلاصه داستان فصل ششم این سریال کمیدی آمده است: ارسطو که به دلیل اختلاس در محبس بوده، آزاد شده است. فهیمه و رحمت هنوز ازدواج نکرده اند و پسر فهیمه، بهتاش فریبا برای ازدواج مادرش با رحمت شرط و شروط مختلفی می گذارد. بهتاش فریبا سنگربان چهارم تیم فوتبال نساجی مازندران شده و با پولی که مادرش از کسب و کار شکست خورده در ساختمان پلاسکو بازپس گرفته یک موتر خریده است.

«محسن تنابنده»، «ریما رامین‌فر»، «احمد مهران‌فر»، «نسرین نصرتی»، «مهران احمدی»، «سارا و نیکا فرقانی اصل»، «هومن حاجی‌عبداللهی» و «بهرام افشاری» در این فصل از پایتخت ایفای نقش کرده‌اند.

فصل ششم سریال «پایتخت» جز پنجشنبه ها هر شب ساعت 19:00 به وقت تهران، 20:00 به وقت کابل و 20:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال «پایتخت6»

نظر شما
ارسال نظر