نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
281
-
الف
+

امروز در «دل دار» می بینید؛ دخالت های «کامیار» در زندگی «رونا» و مشکلات «پژمان»

قسمت ششم سریال «دلدار» را از شبکه آی فیلم2 تماشا کنید.

امروز در قسمت ششم سریال «دل دار» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود می بینید: دخالت های مکرر «کامیار» در زندگی خصوصی همسر سابقش با واکنش تند آرش مواجه می شود و زمانی که مادر آرش از این شرایط آگاه می شود با ازدواج پسرش با «رونا» مخالفت می کند، از سوی دیگر «ستاره» با وساطت و پادرمیانی های پدر بیمار «پژمان» به خواستگاری وی جواب مثبت می دهد و ...

به گزارش آی فیلم 2، سریال «دلدار» به کارگردانی «جمشید» و «نوید محمودی» و نویسندگی «علیرضا محمدی»و «مهدی حمزه» محصول سال 1398 است.

در خلاصه کلی داستان این سریال آمده‌ است: ماجرای عشق چند دختر و پسر از طبقه متوسط بدنه داستان را شکل می دهد. نقش اصلی قصه درباره یک نخبه دانشگاهی به نام آرش است که به دلیل بیماری مادرش دانشگاه را رها می کند. 

«محمد رضا غفاری»، «الناز حبیبی»، «سوگل خلیق»، «حسام محمودی»، «نیما رییسی»، «مهران نائل»، «بهزاد فراهانی»، «مریم بوبانی»، «علی اوسیوند»، «همایون ارشادی»، «کمند امیرسلیمانی»، «پریوش نظریه»، «علیرضا آرا»، «رویا جاویدنیا»، «خیام وقارکاشانی»، «پیمان مقدمی»، «سجاد دیرمینا»، «صحرا اسدالهی»، «وحید آقاپور»، «مهتاب شیروانی»، «شادی مختاری»، «مونا کرمی» و «کوروش شاداب فر» بازیگران این سریال هستند.

 لازم به یادآوری است سریال «دلدار» هر شب ساعت 18:00 به وقت کابل و تهران و 18:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

س غ

نظر شما
ارسال نظر