نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
111
-
الف
+

امروز در «دلدار» می بینید؛ اعتراف «آرش» و بر هم خوردن پلان های «کامیار»

قسمت بیست و نهم سریال «دل دار» را امروز از شبکه آی فیلم2 تماشا کنید.

امروز در قسمت بیست و نهم سریال «دل دار» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود می بینید: «سامان» از زندان آزاد می شود و به سراغ «قاسم» می رود اما با رفتار تندی از سوی دختر وی روبرو می شود، از سوی دیگر «رونا» با پذیرش پیشنهاد ازدواج کامیار به دنبال فراهم کردن زمان بیشتری برای آرش است تا وی را  از ایران خارج کند. «آرش» پس از وداع با فامیلش و رونا بلاخره تصمیم می گیرد تا خودش را به نیروهای پولیس معرفی کند و..

به گزارش آی فیلم 2، سریال «دل دار» به کارگردانی «جمشید و نوید محمودی» و نویسندگی «علیرضا محمدی»و «مهدی حمزه» محصول سال 1398 است.

این سریال ماجرای عشق چند دختر و پسر از طبقه متوسط، بدنه داستان را به تصویر می کشد. نقش اصلی قصه درباره یک نخبه دانشگاهی به نام آرش است که به دلیل بیماری مادرش دانشگاه را رها می کند. 

«محمد رضا غفاری»، «الناز حبیبی»، «سوگل خلیق»، «حسام محمودی»، «نیما رییسی»، «مهران نائل»، «بهزاد فراهانی»، «مریم بوبانی»، «علی اوسیوند»، «همایون ارشادی»، «کمند امیرسلیمانی»، «پریوش نظریه»، «علیرضا آرا»، «رویا جاویدنیا»، «خیام وقارکاشانی»، «پیمان مقدمی»، «سجاد دیرمینا»، «صحرا اسدالهی»، «وحید آقاپور»، «مهتاب شیروانی»، «شادی مختاری»، «مونا کرمی» و «کوروش شاداب فر» بازیگران این سریال هستند.

سریال «دل دار» هر شب ساعت 18:00 به وقت کابل و تهران و 18:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

م ا 

نظر شما
ارسال نظر