نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
189
-
الف
+

امشب در سریال «پس از باران» می بینید؛ متواری شدن «شهربانو» از عمارت ارباب

قسمت پانزدهم سریال «پس از باران» را امشب از آی فیلم2 تماشا کنید.

امشب در قسمت پانزدهم سریال «پس از باران» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، می بینید؛ «شهربانو» که توسط ارباب به شدت لت و کوب شده است و صدمه دیده منتظر مجازات شوهرش می ماند اما «خانم بس» که به پاکدامنی و شرافت «شهربانو» ایمان دارد و از مقصر بودن برادرش «فرخ» در ماجرای ربوده شدن خانم کوچک مطع است با کمک تعدادی از نیروهای خدمه منزل «شهربانو» را مجاب می کند تا فرار کند ...

به گزارش آی فیلم 2، سریال «پس از باران» به کارگردانی «سعید سلطانی» امروز از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

سریال «پس از باران» به تهیه کنندگی «اسماعیل عفیفه» محصول سال 1379 خورشیدی روایتگر داستان زندگی داکتر مهرپرور و همسرش است که وقتی عازم شمال ایران (گیلان) می‌شوند به گونه مشکوک در یک حادثه ترافیکی کشته می‌شوند. به دنبال این حادثه ترافیکی اولادهایشان به نام «مرضیه» و «مسعود» به این حادثه مشکوک می شوند و تصمیم می گیرند برای بررسی بیش‌تر به رشت سفر می‌کنند.

«محمود پاک‌نیت»، «کتایون ریاحی»، «مرجان محتشم»، «رحیم نوروزی»، «صبا کمالی»، «نیکو خردمند»، «جهانگیر الماسی»، «بهزاد فراهانی»، «ثریا قاسمی»، «پوراندخت مهیمن»، «کیومرث ملک مطیعی» و «شهاب حسینی» از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش کرده‌اند.

سریال «پس از باران» هر شب ساعت 20:00 به وقت تهران و کابل و 20:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از کانال تلویزیونی آی فیلم2 نشر می نیکشود.

م ا 

نظر شما
ارسال نظر