نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
178
-
الف
+

امشب در سریال «پس از باران» می بینید؛ فرار«فرخ» از عمارت

قسمت شانزدهم سریال «پس از باران» را امشب از آی فیلم2 تماشا کنید.

امشب در قسمت شانزدهم سریال «پس از باران» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، می بینید؛ پس از آنکه «شهربانو» به کمک «خانم بس» راهی رشت می شود، «ارباب» از هیچ گونه تلاشی برای فهمیدن ماجرای ناپدید شدن «خانم کوچک» دست نمی کشد تا بلاخره پی می برد که چه کسانی در پشت پرده این قضایا نقش داشته اند...

به گزارش آی فیلم 2، سریال «پس از باران» به کارگردانی «سعید سلطانی» امروز از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

سریال «پس از باران» به تهیه کنندگی «اسماعیل عفیفه» محصول سال 1379 خورشیدی روایتگر داستان زندگی داکتر مهرپرور و همسرش است که وقتی عازم شمال ایران (گیلان) می‌شوند به گونه مشکوک در یک حادثه ترافیکی کشته می‌شوند. به دنبال این حادثه ترافیکی اولادهایشان به نام «مرضیه» و «مسعود» به این حادثه مشکوک می شوند و تصمیم می گیرند برای بررسی بیش‌تر به رشت سفر می‌کنند.

«محمود پاک‌نیت»، «کتایون ریاحی»، «مرجان محتشم»، «رحیم نوروزی»، «صبا کمالی»، «نیکو خردمند»، «جهانگیر الماسی»، «بهزاد فراهانی»، «ثریا قاسمی»، «پوراندخت مهیمن»، «کیومرث ملک مطیعی» و «شهاب حسینی» از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش کرده‌اند.

سریال «پس از باران» هر شب ساعت 20:00 به وقت تهران و کابل و 20:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از کانال تلویزیونی آی فیلم2 نشر می نیکشود.

س غ

نظر شما
ارسال نظر