نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
112
-
الف
+

امروز در سریال «آمین» می بینید؛ ورود «یاشا تمدن» به ایران و دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر

در این گزارش خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت اول سریال «آمین» را مشاهده می کنید.

به گزارش آی فیلم 2، با پایان یافتن سریال «بچه های نسبتا بد»، سریال پولیسی «آمین» به کارگردانی «بهرنگ توفیقی» امروز از شبکه آی فیلم 2 نشر خواهد شد.

سریال «آمین» به تهیه کنندگی «جواد نوروزبیگی» تولید سال 1394 است و در خلاصه داستان آن آمده است: سرهنگ سلیم، فرمانده تیم ویژه آمین مامور رسیدگی به دوسیه یک مجرم و خلافکار فراری به نام «همایون تمدن» است که سال قبل در یک بمب گذاری برادرش را به شهادت رسانیده است...

«داریوش فرهنگ»، «کاظم بلوچی»، «امین حیایی»، «هادی ساعی»، «مجید واشقانی»، «شاهرخ استخری»، «سودابه بیضایی»، «آشا محرابی»، «بهناز جعفری»، «روزبه معینی»، «مهدی محرابی»، «خاطره حاتمی» و «شهرزاد کمال‌زاده» در این سریال نقش آفرینی کرده اند.

امروز در قسمت اول سریال «آمین» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، می بینید؛ دو برادر که در زمینه حمل مواد مخدر فعالیت می کنند در یک روز توسط افراد ناشناس کشته می شوند و قاتلان دسته گل های خشک شده ای از خود به جا می گذارند؛ سرهنگ سلیم، فرمانده تیم ویژه آمین مامور رسیدگی به دوسیه شده و بر اساس تحقیقات متوجه پیوند این دو برادر با یک خلافکار باسابقه به نام «همایون تمدن» می شود که ...

بر این اساس سریال پولیسی «آمین» هر روز ساعت 16:00 به وقت تهران، 17:00 به وقت کابل و 17:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم2 نشر می شود.

م ا / ح ح

نظر شما
ارسال نظر